wtorek, 17 kwietnia 2012

BEZ OPOWIADANIA.

 Czeeeść ;D Jak mówi nagłówek dzisiaj nie zobaczycie kolejnej części ponieważ , nie miałam weny , nie potrafiłam jakoś dobrać odpowiednich słów :) Wiem , co chcę żeby się wydarzyło i obiecuję , że w następnej części się wszystko ładnie , pięknie pojawi :)

W przyszłym tygodniu mam testy gimnazjalne i nie chodzi o to , że się denerwuję - bo jestem spokojna. Boję się , że nie dostanę się do takiej klasy do jakiej bym chciała , a mianowicie wybieram się do LO na profil humanistyczny. Najgorzej ; to już mówię z góry , pójdzie mi test z matematyki i geografii. W tych przedmiotach leżę totalnie -.-

Dzisiaj miałam tylko kartkówkę z geografii i historii na których poszło mi słabo. Jutro czeka mnie spr. z geografii , powtórka z drugiej klasy chemii. Czyli masakra. Chcę już weekend !!

Mama kupiła sobie nowe meble , ale nie ma kto ich poskręcać i musimy czekać do piątku ...
Wczoraj miałam lekcje gry na gitarze ... idzie mi ok , ale nie mogę ogarnąć chwytu F . Ci co grają mam nadzieję , że zrozumieją mój ból :)

W sobotę pisałam na FB z chłopakiem , który mi się strasznie podoba , szaleję za nim od 31 grudnia ;] Muuuuuusi być mój i koniec kropka .


To chyba było by na tyle , szykujcie się na część 3 :) A JAK U WAS? CHCECIE WEEKEND? CZY DZIEWCZYNA KTÓRA MA 15 LAT POWINNA JECHAĆ SAMA POCIĄGIEM DO CHŁOPAKA KTÓRY MIESZKA OD NIEJ OK. 50KM , A WIDZIELI SIĘ TRZY RAZY ? 


SŁUCHAMY : RIHANNA - WATCH N' LEARN . 


XOXO NOFOUND . 

6 komentarzy:

 1. znam ten ból z tym F... Powodzenia na testach, ja mam za rok i obawiam się właśnie jedynie geografii i matmy :) Po próbnych może zmienię zdanie i będę się obawiać wszystkiego, ale na razie jeszcze trochę czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym się bała jechać, a mam prawie 19 lat xd

  Powodzenia na testach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia na testach! :)
  Co do gitary to ja grałam, ale znudziło mi się ale też miałam problem z tym F (w końcu i tak nie umiem :*) ale to po prostu trzeba ćwiczyć stopniowo, a jeśli masz chęć, czas i cierpliwość, to na pewno się uda! :)
  No i oczywiście z niecierpliwością czekam na kolejną część opowiadania!
  xoxo
  Nieznana

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że nie tylko ja przejmuję się geografia i matmę...chociaż też boje się jaki dostaniemy temat przy wypracowaniu z polaka ;/
  Ja bałbym się jechać sama. Swoją drogą...nie powinno być odwrotnie? xD

  OdpowiedzUsuń
 5. ` haha. dokładnie. ja także nje potrafię śpiewać. :) 50 km to nie aż tak daleko. powodzenia na egzaminach. :)

  OdpowiedzUsuń


* Napisz, że obserwujesz, a zrobię to samo :)
* Przeczytaj chociaż połowę tego co napisałam.
* Pisz co sądzisz.