niedziela, 23 stycznia 2011

To nie talent to tylko wyobraźnia .

Witam, witam. Nie mam dziś weny , żadnego pomysłu godnego do zrealizowania i pokazania wam. Jedynie na moblo dodaje jakieś krótkie, żałosne wpisy. Może coś mnie dziś oświeci ale pożyjemy zobaczymy, że tak powiem.

Cały czas on chodzi mi po głowie. Z jednej strony czekam na poniedziałek tylko po to żeby go zobaczyć , poczuć jego zapach i jego ciepłe spojrzenie na moim ciele. Co wieczór zastanawiam się czy choć raz byłam jedyną i najważniejszą myślą w jego głowie. Nie chodzi mi o te parę słów zamienione na gadu albo zwykłe "cześć, masz zadanie?" w szkole. Czy kiedykolwiek wracając do domu , kładąc się spać albo słuchając muzyki pomyślał o mnie? Co robię , jak się czuję , o czym myślę , czy moje serce rzeczywiście na jego widok bije szybciej , ręce drżą a w ustach robi się sucho. Nawet teraz gdy to pisze przepełnia mnie niezwykłe uczucie ... nie umiem nawet opisać tego stanu. Mogłabym opisywać jego oczy i uśmiech. Analizować każde zachowanie , nawet te głupie i rozmyślać nad każdym jego spojrzeniem w moją stronę, ale po co? Przecież nie będę się okłamywać , jeżeli jego wzrok zatrzyma się na mnie to przypadek , słowa wypowiedziane do mnie są nic nie warte , nie będę szukać podtekstów. Powiedział " gdybym miał 60gr uciekł bym z kraju" najchętniej odpowiedziałabym " ucieknijmy razem" ale na szczęście ugryzłam się w język. Powtarzając sobie : rozum, rozum , rozum , rozum wmawiam sobie że nic do niego nie czuję.

Polecam :  Ellie Goulding <33http://zakochanisitemodels.blogerki.pl/
Co u was ? Zakochane ?  <3 

 

9 komentarzy:

 1. fajny blog, zapraszam do mnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. nom ja tez byłam u dizdków zyczenia złozyć...a jak tam masz ferie?

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny bloog, zapraszam:

  http://mylifee14.blogspot.com/

  http://truepromise14.blogspot.com/2011/01/pierwszy-rozdzia.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam czapkę z daszkiem z Playboya- pamiątka z miejsca w którym ją kupiłam, leży w szafie ponieważ rzadko kiedy czapkę noszę. Perfumy Playboy- Spicy są piękne! :-)
  Co do ankiety mam nadzieję że ludzie będą głosowali w niej na bierząco. Dziękuję za głos ;-* !

  OdpowiedzUsuń
 5. PS Zaktualizowałam notkę, dodałam kolaż zdjęć :D

  OdpowiedzUsuń
 6. tak. (; ; **
  wspaniały blog. < 33

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do mnie! Świetny blog!

  OdpowiedzUsuń


* Napisz, że obserwujesz, a zrobię to samo :)
* Przeczytaj chociaż połowę tego co napisałam.
* Pisz co sądzisz.